Full Oyun ve Program İndir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Facebook’ta Paylaş
Paylaş

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım PC
Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım PSP
Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım PS1
Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım PS2
Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım Xbox
Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım IPhone
Kaydol Kazan Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım 91
Sayfa Gösterimi
Free Counter

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım Empty Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım

Mesaj tarafından Karaşimşek C.tesi Haz. 05, 2010 3:08 pm

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım

Tanıtım:
Alcohol 120% ile 31 adede kadar bilgisayarınızda sanal CD/DVD sürücüler oluşturabilirsiniz. Elinizde bulunan büyük boyutlu bir program ya da oyunları CD/DVD'ler üzerinden oynamak yerine sanal CD/DVD sürücüler üzerinden çalıştırabilirsiniz. Bu sayede CD/DVD'lerin sürekli çalışmasının vereceği yıpranmanın önüne geçmiş olursunuz. Kopya korumalı CD'leri bile sabit diske yazdırabilirsiniz.

Programın çalıştırılması hakkında kısa bilgi:

Kalıp Yapma Sihirbazını çalıştırdığınızda CD/DVD-ROM/RAM'a takmış olduğunuz oyun/program CD'lerini hemen görerek işleme başlar. Daha sonra kalıp dosyasının saklanacağı konumu ve kalıp biçimini seçebilirsiniz. Başlat tuşuna bastığınızda yedekleme işlemi başlatılıp, kalıp dosyası oluşturulur. Oluşturulan kalıp dosyasına farenin sağ tuşuyla tıklayın. Açılan pencereden 'sanal sürücüye gönder' menüsüne tıkladığınızda sürücü üzerindeki programın/oyunun kurulumu başlatılır ve sanal sürücü üzerinden bunları çalıştırabilirsiniz.

Kalıp Yazma Sihirbazıyla bilgisayarda bulunan herhangi bir kalıp dosyasını (MDS, BWT, BST, ISO gibi) CD/DVD'lere yazabilirsiniz.

Kopyalama Sihirbazıyla CD/DVD'leri kopyalayabilirsiniz.
Silme Sihirbazıyla varolan sanal sürücüleri silebilirsiniz.
Bilgisayarda bulunan tüm kalıp dosyalarını (MDS, BWT, BST, CCD, IS2, CUE, CDI, PDI, NRG, ISO gibi) açabilirsiniz.

Programın seçenekler sekmesine girdiğinizde çeşitli ince ayarlamaları da yapabilirsiniz. Seçenekler > Sanal sürücü kısmından sanal sürücü adedini belirleyebilirsiniz. Yine ayrıca sürücü harfleri sekmesinden sürücü harflerini de değiştirebilirsiniz.

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım Indir1

http://hotfile.com/dl/46609544/4ed8a38/Alcohol120_trial_2.0.0.1331.rar.html

RESİMLİ ANLATIM

Alcohol %120 ile cd,dvd kopyalayabilirsiniz sanal CD/DVD-ROM yaratabilirsiniz.Oyun cd sini veya herhangi bir cd/dvd yi hdd ye komple kopyalayabilirsiniz imajını alaibirsiniz.Kopya korumalı cdleri bile yazdırabilirsiniz...Programı kullanımını aşağıda da resimli anlattım..

OPTİONS kısmından VİRTUAL DRİVE kısmına tıklayın karşınıza şu ekran çıkacak

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım 18id

Burada NUMBER OF VİRTUAL DRİVES seçeneğinde kaç tane sanal dvd sürücü olmasını istediğinizi seçin default 1'dir ben üç kullanıyorum seçtikten sonra OK basın biraz bekleyeceksiniz..Daha sonra bilgisayarımı açıp bakın istediğiniz kadar sanal driver oldu mu..(BU SANAL SÜRÜCÜLER OYUNLARDA MİNİ İMAGELAR KULLANMANIZI ÇOK KOLAYLAŞTIRACAK HER DRİVE'A BİR OYUNU MOUNTLAYIN RAHAT EDİN UĞRAŞMAYIN DAHA SONRA)Ortadaki ana boşluk ekranında İSO-MDS benzeri image dosyaları bulunur isterseniz billfisayarınızda olanları oraya sürükleyip bırakın veya aratın kendisi bulup listelesin...

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım 23km

Şimdi sıra disk kopyalamaya geldi her türlü diski (vcd, oyun vb..) birebir kopyalayabilirsiniz mesela bir cd'yi kopyalayacağız izlememiz gereken adımlar:-CD'yi sürücünüze yerleştirin alcoholde soldaki menüden "İMAGE MAKİNG WİZARD"a tıklayın

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım 32xm

yukarıdan sürücüyü ve okuma hızını seçiyoruz gerisi aynen kalsın.. NEXTe basıyoruz.

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım 43mg

Burada image'a bir isim yazıp yükleneceği yeri seçip (farketmez) start diyoruz...

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım 55kj

Bu şekilde image alınıyor... Ve İMAGE ALMA BİTTİ YİNE ANA EKRANDAYIZ..

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım 69oz

Bu sefer ana listede image dosyamız da var onu seçip "İMAGE BURNİNG WİZARD" seçiyoruz..

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım 77gt

Burada isterseniz image dosyası cd yazıldıktan sonra silinebilir"delete image file after recording"(geri dönüşüm kutusuna gider options'dan ayarlamadığınız sürece) writer'a boş cd takıyoruz NEXT diyoruz..

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım 81te

Burada sürücüyü ve yazma hızımızı seçip START diyoruz işlem tamalandığında cd-dvdmiz hazır…

Alcohol %120 Trial (Sanal Sürücü Programı) + Resimli Anlatım Karaimek
Karaşimşek
Karaşimşek
Admin
Admin

Rep Gücü : 820
Başarı : 1
Tarayıcı : Firefox

https://fulloyunindir.forum.st

- Similar topics